Wellis Cancun - okrągła wanna z rynną przelewową

» Wanny SPA « » COAST SPAS « » WELLIS « » Aktualności « » Promocje « » Kontakt «


CANCUN

okrągła wanna SPA z rynną przelewową ukrytą pod
poziomą, drewnianą powierzchnią obudowy


Wymiary wanny: 2000 x 2000 mm,
wysokość: 790 mm

Kolejna mobilna okrągła wanna SPA firmy Wellis model Cancun - tym razem dla osób którym brakuje przestrzeni, a również chcieliby korzystać z dobrodziejstw hydroterapii. Niewielki sześcian o wymiarach 2000 x 2000mm mieści wygodną okrągłą nieckę o średnicy 1650mm.
Cancun - wanna z możliwością ustawienia w dowolnym miejscu dla czterech osób. Mniejsza siostra modelu Acapulco z niespotykanym dotąd rozwiązaniem rynny przelewowej. W odróżnieniu od wanny Acapulco z tradycyjną rynną przelewową w wannie Cancun zastosowano nowatorskie rozwiązanie i rynna przelewowa ukryta jest pod poziomą drewnianą powierzchnią obudowy. Materiał niecki - wzmocniony polipropylen delikatnie łączy się z powierzchnią wykonaną ze szlachetnego drewna tekowego. Dzięki temu z wanny możemy korzystać w dwojaki sposób, tradycyjny, lub wygodnie siedząc na krawędzi. Boczna obudowa basenu wykonana z materiału korian. Wersja designerska - korian frezowany w delikatne, płynne linie ze zjawiskowym podświetleniem. Model dla wszystkich dla których liczy się nie tylko funkcja, ale cenią piękno przedmiotów codziennego użytku.
Cancun jest idealnym miejscem do pozbywania się stresów i nerwowego napięcia w bardzo przyjemny sposób. Ergonomiczne, komfortowe siedziska, odpowiednie zespoły hydroterapeutyczne dysz oraz nowoczesne technologie gwarantują codzienne przyjemne doznania i bezproblemowe działanie.
Minibasen Spa Cancun przeznaczony jest do użytkowania przez cały rok bez względu na umiejscowienie go na zewnątrz czy w pomieszczeniu. Oba rozwiązanie ciszą się dużą popularnością.
Cancun będzie służyć i dawać radość przez długie lata. A jeśli uda się wygospodarować miejsce na wannę SPA w pięknym otoczeniu, efekt będzie niepowtarzalny.

Dane techniczne:
Materiał niecki PU wzmocniony akryl (6,3 mm)
Miejsca siedzące dla 4 osób
Pojemność 950 l
Całkowita Liczba dysz: 22
Zasilanie:
1 fazowe, 1x25A (230V) optimum
1 fazowe, 1x16A (230V) minimum

Pompa hydromasażu: 1 × 3 HP (230V/50Hz)
Energooszczędna pompa obiegowa LAING: 0,1 kW
UV-C dezynfekcja wody
Ekskluzywne oświetlenie wielopunktowe terapia kolor: 15 × 1 (LED)
System filtrów: 1 antimicrobal filtr (6m2)
Jednostka Ogrzewanie: 3kW/230V/50Hz
Regulator wlotu powietrza: 1
BALBOA system sterowania
Obudowa zewnętrzna biały korian
Bezobsługowa obsługa syntetycznej górnej pokrywy


Wyposażenie dodatkowe (opcjonalnie)

Xtreme - przykrycie zimowe w kolorze brązowym lub szarym
Parasol zabezpieczający przed słońcem i deszczem

Ten stylowy parasol pozwala kożystać z wanny SPA, niezależnie od aktualnych warunków atmosferycznych. Konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo i materiały odporne na promienie słoneczne pozwalają na użytkowanie parasola przez wiele lat.
ISIS Zintegrowany System inteligentnego oczyszczania

System oczyszczania wody ISIS oferuje inteligentne, proste i ekonomiczne rozwiązanie, które utrzymuje czystą wodę.
Dodatkowe ogrzewanie postojowe (3 kW)

Dodatkowa nagrzewnica jest przydatna w chłodne zimowe dni. Skutecznie podwaja moc grzałki co daje możliwość utrzymania wysokiej temperatury wody w kąpieliskach podczas wyjątkowo niskich temperatur.
Ręczny odkurzacz SPA
Jednoprzyciskowy pomocniczy panel sterowania.
Cztero przyciskowy pomocniczy panel sterowania.
WELLIS aplikacja SmartPhone
Dzięki tej aplikacji, można sterować wanną w każdej chwili, kiedy tylko zechcemy. Zamiast iść na zewnątrz i naciskać przyciski na panelu, aplikacja pozwala na uruchomienie wanny za pomocą smartfona lub tabletu.
Oxygen MicroSilk
Terapia tlenowa dzięki której miliardy mikropęcherzyków bogatych w tlen nadają skórze jedwabistą gładkość, uczucie nawilżenia i oczyszczenia.


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria Kominków «